Abbasağa Klima Servisi

Anasayfa    |    Abbasağa Klima Servisi

ABBASAĞA KLİMA SERVİSİ

ABBASAĞA - SİNANPAŞA - YILDIZ - DİKİLİTAŞ - BALMUMCU

Beşiktaş Abbasağa Klima Servisi R22 – R32 – R410A – R417A – R407C Klima Gazı Dolumu, her marka Klima Tamiri, Klima Montaj – Söküm ve Yer Değişimi, Periyodik Klima Bakımı gibi profesyonellik gerektiren servis işlemlerini dinamik ve tecrübeli servis ustaları ile yerine getirir. Abbasağa, Yıldız, Dikilitaş ve Fulya semt sakinleri gerek duydukları takdirde müşteri memnuniyeti ve servis garantisi vaadinde bulunan firmamızdan servis randevusu talebinde bulunabilirler. Randevu talebiniz sonrasında servis kaydınız alınır ve servis ekiplerimiz adresinize yönlendirilerek gerekli işlemleri yerine getirme amacıyla sizi ziyaret ederler.

Abbasağa Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Abbasağa Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

ABBASAĞA KLİMA SERVİSİ

Abbasağa’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Abbasağa Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

ABBASAĞA KLİMA HİZMETLERİ

ABBASAĞA - SİNANPAŞA - YILDIZ - DİKİLİTAŞ - BALMUMCU

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.