Akaretler Klima Servisi

Anasayfa    |    Akaretler Klima Servisi

AKARETLER KLİMA SERVİSİ

AKARETLER - DOLMABAHÇE - MAÇKA - VİŞNEZADE

Beşiktaş ilçesi Akaretler Klima Servisi tüm marka ve model klimaların arıza tamiri ve onarımı, montajı ve sökümü ve yer değişimi, bakım ve antibakteriyel temizliği ile R22 – R32 – R410A – R417A – R407C klima gazları dolumunu yapar. Uzun yılların birikimi ve tecrübesi ile verdiğimiz hizmetlerimizde 1 yıl servis garantisi, müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçiliği birleştirerek profesyonel bir klima servisi olmanın hakkını verdiğimize inanıyoruz. Sadece Beşiktaş ve Akaretler semti değil, Beylikdüzü – Pendik arası tüm ilçe ve mahallelere gezici araçlarla servis hizmeti ulaştırıyoruz. Kalite herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz..

Akaretler Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Akaretler Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

AKARETLER KLİMA SERVİSİ

Akaretler’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Akaretler Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

AKARETLER KLİMA HİZMETLERİ

AKARETLER - DOLMABAHÇE - MAÇKA - VİŞNEZADE

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.