Akatlar Klima Servisi

Anasayfa    |    Akatlar Klima Servisi

AKATLAR KLİMA SERVİSİ

AKATLAR - KARANFİLKÖY - ETİLER - ULUS - LEVENT

Beşiktaş Akatlar Klima Servisi Duvar, Salon, Tavan tipi klimaların arıza tamiri ve onarımı, kurulum montajı ve sökümü, bakım ve temizliği ile R22 – R32 – R410A – R417A – R407C gazlarının dolumunu yapar. Uzun senelerin birikimi ve tecrübesi ile verdiğimiz hizmetlerde servis kalitesi, müşteri memnuniyeti ve temiz işçiliği birleştirerek profesyonel anlamda “Teknik Servis” sözcüğünün hakkını verdiğimize inanıyoruz. Sadece Beşiktaş ve Akatlar değil, Beylikdüzü – Pendik arası tüm ilçe ve mahallelere gezici araçlarla servis hizmeti ulaştırıyoruz. Kalite herkesin hakkı.

Akatlar Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Akatlar Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

AKATLAR KLİMA SERVİSİ

Akatlar’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Akatlar Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

akatlar klima hizmetleri

AKATLAR - KARANFİLKÖY - ETİLER - ULUS - LEVENT

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.