Akıncılar Klima Servisi

Anasayfa    |    Akıncılar Klima Servisi

AKINCILAR KLİMA SERVİSİ

AKINCILAR - CAMLIKAHVE - HAZNEDAR - GENÇOSMAN

Akıncılar Mahallesi ve Güngören ilçesi geneline Akıncılar Klima Servisi olarak hizmet veriyoruz. Servis hizmetlerimiz arasında klimaların arıza tamiri, klima montaj söküm ve yer değişimi, yıllık ilaçlı klima bakımı, ve tüm klima gazlarının dolumu gibi işlemler vardır. Evlere ve iş yerlerine servis randevusu verdiğimizde ister tek klima olsun ister 5 ya da 10 klima olsun hiç fark etmez, servis ekiplerimiz her klimaya aynı değerde ve kalitede müdahale bulunur ve gerekli işlemleri tamamlayarak cihazınızı aynı konforda kullanmanızı sağlar. Akıncılar Klima Servisi olarak servis işlemlerimize 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.

Akıncılar Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Akıncılar Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

AKATLAR KLİMA SERVİSİ

Akıncılar’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Akıncılar Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

AKINCILAR KLİMA HİZMETLERİ

AKINCILAR - CAMLIKAHVE - HAZNEDAR - GENÇOSMAN

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.