Aksaray Klima Servisi

Anasayfa    |    Aksaray Klima Servisi

Aksaray Klima Servisi

AKSARAY - YENİKAPI - YUSUFPAŞA - FINDIKZADE - HASEKİ

Biz Aksaray Klima Servisi müşterilerimize profesyonel servis hizmetleri sunmaktayız. Bu servis hizmetlerimiz arasında klima montajı, klima arızalarının tamiri ve parça değişimi, bakım gerektiren klimaların yıllık bakımları ve temizliği ile R22, R32, R410A gibi klima gazlarının dolumu bulunur. Taşınma ve tadilat gibi sebepler nedeniyle klima sökümü ve yer değişimi gibi ustalık gerektiren işlemleri müşterilerimize işinde uzman servis ekiplerimiz vasıtasıyla uyguluyoruz. Servis kalitesi, güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ise bir servisten beklentiniz bunu bizde bulacağınıza emin olabilirsiniz. Fatih ilçesi Aksaray semtinde ihtiyaç halinde bize 0507 489 39 50 numaralı telefondan veya Whatsapp’tan yazarak servis randevusu isteyebilirsiniz.

Aksaray Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Aksaray Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Aksaray Klima Servisi

Aksaray’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, AksarayKlima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

AKSARAY KLİMA HİZMETLERİ

AKSARAY - YENİKAPI - YUSUFPAŞA - FINDIKZADE - HASEKİ

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.