Akşemsettin Klima Servisi

Anasayfa    |    Akşemsettin Klima Servisi

Akşemsettin Klima Servisi

AKŞEMSETTİN - YEŞİLPINAR - ALİBEYKÖY - KARADOLAP

Klima Servisi olarak Eyüpsultan ilçesi ve Akşemsettin çevresine hizmet veriyoruz. Akşemsettin Klima Servisi her model klimnın montajını, sökümünü, arıza tamirini, bakımını ve gaz dolumunu usta servis teknisyenleri ile yapar. Sadece Akşemsettin mahallesi değil, 5. Levent, Yeşilpınar ve Alibeyköy gibi komşu bölgelere de servis hizmeti veriyoruz. Bu bölgelerden yapacağınız randevu talebi genellikle aynı gün veya yoğunluğa bağlı olarak ertesi gün veya müşterimizin belirleyeceği gün ve saatte karşılık bulur. Hizmet kalitesine önem veriyoruz ve bunu hizmetlerimize kalite olarak yansıtıyoruz. Bizden hizmet almak ayrıcalıktır.

Akşemsettin Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Akşemsettin Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Akşemsettin Klima Servisi

Akşemsettin’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Akşemsettin Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Akşemsettin Klima Hizmetleri

AKŞEMSETTİN - YEŞİLPINAR - ALİBEYKÖY - KARADOLAP

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.