Alibeyköy Klima Servisi

Anasayfa    |    Alibeyköy Klima Servisi

Alibeyköy Klima Servisi

ALİBEYKÖY - SİLAHTARAĞA - EMNİYETTEPE - GÜZELTEPE

Profesyonel servis hizmetleri sunan Alibeyköy Klima Servisi tüm müşterilerine klima montaj ve sökümü, klima gazlarının dolumu, arıza tamiri ve klima bakımı gibi işlemleri garantili ve kaliteli olarak vermektedir. Alibeyköy ve çevresinde servis ihtiyacı halinde evlere ve iş yerlerine teknik ekiplerimizi yönlendirerek klimanızla ilgili sorununuzu çözmeye yönelik ilk adımı atmış oluyoruz. Gerekli müdahale teknisyenlerce gerçekleştirilir ve işlem sonunda cihazınız size beklediğiniz konforu sağlamaya devam eder. Servis randevusu talebinde bulunmak için aşağıdaki butondan bize ulaşabilirsiniz.

Alibeyköy Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Alibeyköy Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Alibeyköy Klima Servisi

Alibeyköy’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Alibeyköy Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Alibeyköy Klima Hizmetleri

ALİBEYKÖY - SİLAHTARAĞA - EMNİYETTEPE - GÜZELTEPE

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.