Altıntepsi Klima Servisi

Anasayfa    |    Altıntepsi Klima Servisi

Altıntepsi Klima Servisi

ALTINTEPSİ - TERAZİDERE - YENİDOĞAN - OTOGAR

Bayrampaşa Altıntepsi Klima Servisi uzun yıllar ısıtma ve soğutma alanında profesyonel servis olarak hizmet vermektedir. Usta servis kadromuz ile Bayrampaşa ilçesinin her bir mahallesine klima cihazlarının arıza tamiri, düzenli periyodik bakımları, ev ve iş yerlerine klima montaj, söküm ve yer değiştirme ile her çeşit klima gazının dolumu gibi işlemleri her marka ve model klima için yerine getirmekteyiz. Profesyonel bir klima servisi arıyorsanız biz Altıntepsi mahallesinde tüm servis kadromuz ile emrinizdeyiz. Servis işlemlerimiz 1 yıl servis garantili olup tekrar sorun yaşamanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede klimaya müdahale edip ücretsiz olarak problemi ortadan kaldıracaktır. Müşteri memnuniyetine çok önem veren bir firma olarak hak ettiğiniz hizmeti bizde bulacağınıza emin olun.

Altıntepsi Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Altıntepsi Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

ALTINTEPSİ KLİMA SERVİSİ

Altıntepsi’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Altıntepsi Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

ALTINTEPSİ KLİMA HİZMETLERİ

ALTINTEPSİ - TERAZİDERE - YENİDOĞAN - OTOGAR

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.