Ambarlı Klima Servisi

Anasayfa    |    Ambarlı Klima Servisi

Ambarlı Klima Servisi

AMBARLI - CİHANGİR - DENİZKÖŞKLER - HARAMİDERE

Klima Tamiri, Klima Montajı, Bakım veya Klima Gaz Dolumuna ihtiyacınız olursa Ambarlı Klima Servisi olarak Avcılar ilçesi ve İstanbul geneline usta teknisyenler ve servis elemanlarımız ile biz bu hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllar servis sektöründe faaliyet gösteren firmamız iklimlendirme hizmetleri alanında tecrübe ve deneyime sahiptir. Bizden alacağınız servis randevusu sonucunda klimanıza gerekli müdahalede bulunmak amacıyla servis ekiplerimiz tarafından ziyaret edilirsiniz. İşlem sonunda cihazınız görevini yerine getirmeye devam eder ve aldığınız hizmetin karşılığında 1 yıl servis garantisi alırsınız.

Ambarlı Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Ambarlı Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

AMBARLI KLİMA SERVİSİ

Ambarlı’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Ambarlı Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Ambarlı Klima Hizmetleri

AMBARLI - CİHANGİR - DENİZKÖŞKLER - HARAMİDERE

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.