Atakent Klima Servisi

Anasayfa    |    Atakent Klima Servisi

Atakent Klima Servisi

ATAKENT - HALKALI - KANARYA - CENNET - YEŞİLOVA

Küçükçekmece Atakent’te tüm marka ve model klimaların tamir, bakım, montaj, gaz dolumu gibi servis işlemlerini Atakent Klima Servisi olarak garantili ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştiriyoruz. Ev, iş yeri, şantiye, fabrika ayrımı yapmadan her mekan ve ortam için bu hizmetleri sağlıyor ve verdiğimiz tüm hizmetleri 1 yıl servis garantisi ile yerine getiriyoruz. Küçükçekmece ve Atakent  – Halkalı bölgesinde klima sahibiyseniz ve bir teknik servise ihtiyacınız olursa Klimaxx Atakent Klima Servisi olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Servis ekiplerimizin tecrübe ve bilgi birikimi müşterilerimize kalite hizmet, güler yüz ve memnuniyet olarak yansımaktadır. Bizi şimdi arayın ve farkı görün.

Atakent Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Atakent Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Atakent Klima Servisi

Atakent’te Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Atakent Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Atakent Klima Hizmetleri

ATAKENT - HALKALI - KANARYA - CENNET - YEŞİLOVA

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.