Atışalanı Klima Servisi

Anasayfa    |    Atışalanı Klima Servisi

Atışalanı Klima Servisi

ATIŞALANI - TUGUTREİS - ORUÇREİS - NENE HATUN

Güvenilir ve Kaliteli bir teknik servis aradığınızda Atışalanı Klima Servisi olarak tüm Esenler ilçesi ve Atışalanı semtinin hizmetindeyiz. Hizmetlerimiz arasında R22 R32 R410A gibi klima gazlarının dolumu, arızalı klimaların tamiri, klima bakım ve temizlik hizmeti ve montaj, söküm, yer değişimi gibi profesyonellik gerektiren işlemler bulunmaktadır. Bizden alacağınız tüm servis hizmetleri 1 yıl garantilidir. Tüm marka ve model klimalara servis vermekteyiz. Teknisyenlerimiz tecrübeli, güvenilir ve işinde uzman çalışanlardır. Bizden alacağınız her klima hizmetinden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Atışalanı ve çevresinde klimacı arıyorsanız biz tüm servis ihtiyaçlarınıza karşılık vermeye hazırız.

Atışalanı Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Atışalanı Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Atışalanı Klima Servisi

Atışalanı’nda Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Atışalanı Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Atışalanı Klima Hizmetleri

ATIŞALANI - TUGUTREİS - ORUÇREİS - NENE HATUN

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.