Avcılar Klima Servisi

Anasayfa    |    Avcılar Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi

AVCILAR - GÜMÜŞPALA - AMBARLI - HARAMİDERE

Biz teknik servis olarak Avcılar ilçesine ısıtma ve soğutma alanında hizmetler veriyoruz. Duvar tipi klimalardan Mobil klimalara, Salon tipi klimlardan VRV/VRF sitemlere tamir, bakım, montaj, gaz dolumu gibi tüm servis hizmetlerini sağlamakatayız. Avcılar Klima Servisi veya klimacı olarak teknik servis aradığınızda biz size uzun yılların bilgi birikimi ile hizmet vermeye hazırız. Servis ekiplerimiz arıza, kurulum veya bakım talebinizi aldığımızda size en uygun zamanda ziyaret eder ve talebinizi yerine getirmek adına gerekli müdahalede bulunacaklardır. Çalışanlarımız güvenilir, işini iyi yapan ve güler yüzlü elemanlardır. Bizden aldığınız veya alacağınız hizmetler 1 yıl servis garantilidir, sorun tekrarı durumunda tekrar ücret ödemezsiniz. Bizden hizmet almak isterseniz çağrı numaramız olan  0551 123 36 00 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Avcılar Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Avcılar Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Avcılar Klima Servisi

Avcılar’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Avcılar Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Avcılar Klima Hizmetleri

AVCILAR - GÜMÜŞPALA - AMBARLI - HARAMİDERE

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.