Akatlar Klima Servisi

Anasayfa    |    Akatlar Klima Servisi

Ayazağa Klima Servisi

AYAZAĞA - MASLAK - SEYRANTEPE - REŞİTPAŞA - İSTİNYE

Ayazağa Klima Servisi olarak Duvar, Salon, Tavan tipi klimalar için marka ve model farketmeksizin arıza onarımı, kart tamiri, R22, R32, R410A klima gaz dolumu, sıfır ve 2. el klima montajı ve antibakteriyel klima bakım ve temizlik hizmetleri vermekteyiz. Sarıyer Ayazağa mahallesi ile Maslak, Seyrantepe, Reşitpaşa gibi çevre mahallelere de uzman servis teknisyenlerimiz ile hizmet ulaştırmaktayız. İşimizi aşkla yapıyoruz ve bunu müşterilerimize kalite ve güler yüz ile yansıtıyoruz. Hizmet kalitemize güveniyoruz ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerde bunu başardığımızı da görebiliyoruz. Ayazağa ve çevresinde siz de bizden hizmet almak ve farkı görmek isterseniz bizi hemen arayın.

Ayazağa Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Ayazağa Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Ayazağa Klima Servisi

Ayazağa’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Ayazağa Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Ayazağa Klima Hizmetleri

AYAZAĞA - MASLAK - SEYRANTEPE - REŞİTPAŞA - İSTİNYE

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.