Aynalıkavak Klima Servisi

Anasayfa    |    Aynalıkavak Klima Servisi

Aynalıkavak Klima Servisi

AYNALIKAVAK - KULAKSIZ - HASKÖY - KEÇECİPİRİ - PİRİPAŞA

Beyoğlu ilçesi Aynalıkavak semti ve çevresine hizmet vermekteyiz. Aynalıkavak Klima Servisi olarak bizi aradığınızda bizden klima arıza tamiri, klima bakım ve temizliği, klima montaj ve sökümü, klima gaz dolumu gibi pek çok klima servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Hem evlere hem iş yerlerine hizmet sağlıyoruz. Servis ekiplerimiz işinde uzman ve tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır. Servis anlayışımız güven ve kalite üzerine kuruludur. Tüm hizmetlerimiz 1 yıl servis garantilidir. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti. Aynalıkavak Klima Servisi olarak bizden hizmet aldığınızda bir daha başka servise ihtiyaç duymayacaksınız. Hizmet kalitimizi ve farkımızı görmek için bizi 0551 123 36 00’dan arayın.

Aynalıkavak Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Aynalıkavak Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Aynalıkavak Klima Servisi

Aynalıkavak’ta Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Aynalıkavak Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Aynalıkavak Klima Hizmetleri

AYNALIKAVAK - KULAKSIZ - HASKÖY - KEÇECİPİRİ - PİRİPAŞA

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.