Ayvansaray Klima Servisi

Anasayfa    |    Ayvansaray Klima Servisi

Ayvansaray Klima Servisi

AYVANSARAY - BALAT - EDİRNEKAPI - KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA

Ayvansaray’da ihtiyaç duyacağınız güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir klima servis durumunda biz Ayvansaray Klima Servisi olarak bu göreve talibiz. Uzun senelerin deneyimine sahip saygılı, güvenilir ve güler yüzlü servis ekiplerimiz tarafından hizmet almak inanın size de iyi gelecektir. Biz işimizi severek yapıyoruz ve bu piyasada pek güven vermeyen servislere inat kalite ve güven veren servislerin de var olduğunu ispat etmek istiyoruz. Hizmetlerimizde klima marka ve model ayrımı yapmıyoruz. Özel servis olarak tüm markalara aynı kalitede servis veriyoruz. Ayvansaray ve çevresinde klimanıza işini iyi yapan servis teknisyenlerini müdahalede bulunmasını isterseniz bizi hemen 0551 123 36 00 no’lu telefondan arayıp almak istediğiniz hizmet için randevu oluşturabilirsiniz.

Ayvansaray Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Ayvansaray Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Ayvansaray Klima Servisi

Ayvansaray’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Ayvansaray Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Ayvansaray Klima Hizmetleri

AYVANSARAY - BALAT - EDİRNEKAPI - KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.