Bademlik Klima Servisi

Anasayfa    |    Bademlik Klima Servisi

Bademlik Klima Servisi

BADEMLİK - ÖRNEKTEPE - SÜTLÜCE - HALICIOĞLU

Biz servis olarak Beyoğlu’na bağlı Bademik ve komşu mahallelere hizmet vermekteyiz. Profesyonel bir klima servisiyiz ve hizmetlerimiz arasında her marka klima tamiri, klima montaj söküm ve yer değişimi, yıllık temizlik ve bakım hizmeti, R22, R32, R410A gazlarının dolumu gibi daha bir çok servis işlemi bulunmaktadır. Bademlik Klima Servisi olarak hem Sütlüce hem Halıcıoğlu hem de Örnektepe gibi diğer Beyoğlu ilçesi mahallelerinde de hizmet veriyoruz. Güvenilir ve kaliteli bir servis arıyorum diyorsanız biz bu konuda iddialıyız. İşini iyi yapan personelimiz ile tüm hizmetlerimizi 1 yıl garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Bizden hizmet aldığınızda zaten farkı hemen hissedeceksiniz. Bizi arayın, 0551 123 36 00.

Bademlik Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Bademlik Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Bademlik Klima Servisi

Bademlik’te Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Bademlik Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Bademlik Klima Hizmetleri

BADEMLİK - ÖRNEKTEPE - SÜTLÜCE - HALICIOĞLU

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.