Bahçelievler Klima Servisi

Anasayfa    |    Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servisi

BAHÇELİEVLER - ŞİRİNEVLER - YENİBOSNA - KOCASİNAN

İstanbul Bahçelievler ilçesi ve bu bölgenin tümüne klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bahçelievler Klima Servisi yani biz tüm klima çeşitlerine ve her marka ve model klimaya arıza tamiri ve onarımı, klima montaj – sökme ve yer değişimi ile her klima gaz çeşidinin dolum ve takviyesini yapıyoruz ve bunu bir markaya bağlı yetkili servis değil özel servis olarak gerçekleştiriyoruz. Firma olarak hizmetlerimizi 2012 yılından günümüze usta teknik ekiplerimiz ile yürütüyoruz. Hizmet anlayışımız kalite ve güven üzerine kuruludur. Müşteri memnuniyeti adına hizmetlerimizde ikili diyalog, temiz işçilik, servis garantisi gibi konulara çok hassas yaklaşmaktayız. Profesyonel hizmet almanın farkını bizde yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bahçelievler Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Bahçelievler Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler’dE Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Bahçelievler Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Bahçelievler Klima Hizmetleri

BAHÇELİEVLER - ŞİRİNEVLER - YENİBOSNA - KOCASİNAN

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.