Bahçeşehir Klima Servisi

Anasayfa    |    Bahçeşehir Klima Servisi

Bahçeşehir Klima Servisi

BAHÇEŞEHİR - ESENKENT - ISPARTAKULE - ALTINŞEHİR

Bahçeşehir Klima Servisi olarak Başakşehir ilçesinin bu bölgesi ile ilçenin tamamına hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz genel olarak klima tamiri, klima montajı, klima gazlarının dolumu, periyodik bakım gibi temel işlemlerin yanında klimalar ile ilgili aklınıza gelebilecek her hizmeti kapsamaktadır. Bizden talep edeceğiniz servis işlemi için alanında uzman servis teknisyenlerin cihazınıza müdahalede bulunacağına ve arıza teşhisi, gerekli onarım ve parça değişimi gibi işlemlerin ardından 1 yıl servis garantili olarak size teslim edeceklerine emin olabilirsiniz. Hizmette kalite, güler yüz ve profesyonellik gibi müşteri memnuniyeti içeren anlayışımızı siz Bahçeşehir’li vatandaşlarımıza yaşatağımızı bilin yeter.

Bahçeşehir Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Bahçeşehir Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Bahçeşehir Klima Servisi

Bahçeşehir’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Bahçeşehir Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Bahçeşehir Klima Hizmetleri

BAHÇEŞEHİR - ESENKENT - ISPARTAKULE - ALTINŞEHİR

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.