Balat Klima Servisi

Anasayfa    |    Balat Klima Servisi

Balat Klima Servisi

BALAT - AYVANSARAY - EDİRNEKAPI - KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA

Balat Klima Servisi olarak biz Fatih ilçesi Balat semti ve Ayvansaray, Edirnekapı, Küçükmustafapaşa gibi tüm komşu semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında klim arıza tamiri ve onarımı, yıllık klima bakımı ve temizlik hizmeti, klima montaj sökme ve yer değişimi ile tüm klima gaz çeşitlerini dolumu gibi servis işlemleri bulunmaktadır. Marka ayrımı yapmıyoruz bilinen tüm klima markalarına hizmet vermekteyiz. Balat Klima Servisi olarak ev, ofis, iş yeri, atölye, fabrika, inşaat konteynerleri gibi her ortama servis veriyoruz. Salon tipi, duvar tipi split, tavan tipi kaset, mobil klimalar gibi cihazlarınıza garantili olarak müdahale ediyoruz. Bizden hizmet almak için alttaki butonu tıklayak bizi ulaşabilirsiniz.

Balat Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Balat Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Balat Klima Servisi

Balat’ta Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Balat Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.t

Balat Klima Hizmetleri

BALAT - AYVANSARAY - EDİRNEKAPI - KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.