Balmumcu Klima Servisi

Anasayfa    |    Balmumcu Klima Servisi

Balmumcu Klima Servisi

BALMUMCU - DİKİLİTAŞ - GAYRETTEPE - ABBASAĞA

Teknik Servis olarak Balmumcu bölgesine hizmet vermekteyiz. Beşiktaş ilçesi Balmumcu Klima Servisi klima tamiri, klima montajı ve sökümü, bakım ve temizlik, klima gazı dolumu gibi bir çok servis faaliyetini barındırmaktadır. Tüm klima marka ve modellerine hizmet vermekteyiz. Uzman servis kadromuz ile sadece Balmumcu semti değil, Gayrettepe, Fulya, Dikilitaş, Yıldız ve Abbasağa gibi komşu semtlerin de hizmetindeyiz. Servis olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak adına garanti, temiz işçilik, kalifiye personel ve güler yüz gibi her serviste olması gereken özellikler vadediyoruz. Bize ulaşıp servis talebinde bulunmak için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz.

Balmumcu Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Balmumcu Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Balmumcu Klima Servisi

Balmumcu’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Balmumcu Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Balmumcu Klima Hizmetleri

BALMUMCU - DİKİLİTAŞ - GAYRETTEPE - ABBASAĞA

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.