Basınköy Klima Servisi

Anasayfa    |    Basınköy Klima Servisi

Basınköy Klima Servisi

BASINKÖY - ŞENLİKKÖY - FLORYA - BEŞYOL

Klima cihazlarının tamiri, bakımı, montajı gibi konularda uzun yılların deneyimine sahip Basınköy Klima Servisi Bakırköy ilçesi Basınköy mahallesi ve çevresine bu konularda teknik destek sağlamaktadır. Aldığınız servis hizmetinin güvenilir uzman eller tarafından sağlanmasını isterseniz bizden hemen servis randevusu talep edebilirsiniz. Biz özel servis olarak klima markası ayrımı yapmıyoruz ve tüm marka ve modellere bakıyoruz. Ev, iş yeri, ofis, fabrika farketmez. İster duvar tipi mister salon tipi ister tavan veya kaset tipi klimanız olsun, servis ekiplerimiz her zaman gerekli müdahalede bulunmaya hazırdır. Bizi şimdi arayın.

Basınköy Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Basınköy Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Basınköy Klima Servisi

Basınköy’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Basınköy Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Basınköy Klima Hizmetleri

BASINKÖY - ŞENLİKKÖY - FLORYA - BEŞYOL

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.