Bayrampaşa Klima Servisi

Anasayfa    |    Bayrampaşa Klima Servisi

Bayrampaşa Klima Servisi

BAYRAMPAŞA - ALTINTEPSİ - TERAZİDERE - KOCATEPE

Klima tamir, montaj, bakım, gaz dolumu gibi pek çok teknik bilgi ve uzmanlık gerektiren servis işlemini Klimaxx Bayrampaşa Klima Servisi olarak Bayrampaşa ilçesinin tamamına usta teknisyenler ve servis ekiplerimiz ile sağlamaktayız. Isıtma ve Soğutma alanında deneyime sahip servis kadromuz güvenili ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. 1 yıl garantili olarak yerine getirdiğimiz onarım ve parça değişimlerimiz müşteri memnuniyeti ve temiz işçiliği de içermektedir. Bayrampaşa ilçesindeyseniz ve teknik servis arıyorsanız 0551 123 36 00’dan bize ulaşabilirsiniz. Hizmet kalitesi ve ayrıcalığını siz de yaşayacaksınız.

Bayrampaşa Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Bayrampaşa Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Bayrampaşa Klima Servisi

Bayrampaşa’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Bayrampaşa Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Bayrampaşa Klima Hizmetleri

BAYRAMPAŞA - ALTINTEPSİ - TERAZİDERE - KOCATEPE

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.