Sütlüce Klima Servisi

Anasayfa    |    Sütlüce Klima Servisi

ÇAĞLAYAN KLİMA SERVİSİ

GÜRSEL - TALATPAŞA - KAPTANPAŞA - HALİDE EDİP ADIVAR

Çağlayan Klima Servisi olarak iklimlendirme hizmetleri alanında klimaların arıza tamir ve onarımı, periyodik bakımı, montaj ve demontajı, gaz dolumu gibi servis işlemlerini tecrübeli teknisyenlerimiz ile yerine getirmekteyiz. Çağlayan ve Kağıthane bölgesinde bizden servis talep eden tüm müşterilerimize müdahalede bulunduğumuz klima cihazlarının onarım ve parça değişimlerine 1 yıl servis garantisi veriyoruz. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti de bizde garantidir. Servis ihtiyacınız için bizimle iletişime geçip randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Çağlayan Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Çağlayan Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

ÇAĞLAYAN KLİMA SERVİSİ

Çağlayan’da Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Çağlayan Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın..

çağlayan klima hizmetleri

GÜRSEL - TALATPAŞA - KAPTANPAŞA - HALİDE EDİP ADIVAR

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.