Halıcıoğlu Klima Servisi

Anasayfa    |    Halıcıoğlu Klima Servisi

HALICIOĞLU KLİMA SERVİSİ

HASKÖY - SÜTLÜCE - ÇIKSALIN - ÖRNEKTEPE - BADEMLİK

Klimaxx Teknik Servis Beyoğlu ilçesi Halıcıoğlu semti ve çevre mahallelere klima servis hizmetleri vermektedir. Halıcıoğlu Klima Servisi adı altında tüm semt sakinlerine profesyonel anlamda klima cihazlarının kurulum ve montajı, arıza tamir ve onarımı, düzenli klima bakımı ve buna benzer genel iklimlendirme hizmetlerimiz çağdaş, tecrübeli, işinde uzman teknisyenlerimiz vasıtasıyla müşteri memnuniyeti gözetilerek itina ile yerine getirilmektedir. 

Halıcıoğlu Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Halıcıoğlu Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.

Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

HALICIOĞLU KLİMA SERVİSİ

Halıcıoğlu’nda Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Halıcıoğlu Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın..

HALICIOĞLU KLİMA hizmetleri

HASKÖY - SÜTLÜCE - ÇIKSALIN - ÖRNEKTEPE - BADEMLİK

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.