Hasköy Klima Servisi

Anasayfa    |    Hasköy Klima Servisi

HASKÖY KLİMA SERVİSİ

HASKÖY - AYNALIKAVAK - KEÇECİPİRİ - HALICIOĞLU

Klimaxx Servis olarak Beyoğlu ilçesi ve Hasköy dışında Beyoğlu’nun tüm diğer mahallelerine ve semtlerine de hizmet veriyoruz. Hasköy Klima Servisi sloganı ile her marka ve model klimaların tüm arıza, tamir, bakım, montaj ve gaz dolumu gibi servis gereksinimlerini usta eller ile karşılıyoruz. Servis elemanlarımız güler yüzlü, saygılı ve işini iyi yapan teknisyenlerden oluşmaktadır. Bizden alacağınız servis hizmetleri garantilidir ve olası sorun tekrarında yeniden müdahale ve arıza onarımı garanti kapsamındadır ve ücretsiz  gerçekleştirilir. Hasköy’de klimanızın dost ve güvenilir ellerde olacağına emin olabilirsiniz.

Hasköy Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Hasköy Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

HASKÖY KLİMA SERVİSİ

Hasköy’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Hasköy Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın..

hasköy klima hizmetleri

HASKÖY - AYNALIKAVAK - KEÇECİPİRİ - HALICIOĞLU

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.