Örnektepe Klima Servisi

Anasayfa    |    Örnektepe Klima Servisi

ÖRNEKTEPE KLİMA SERVİSİ

SÜTLÜCE - FETİHTEPE - ÇIKSALIN - HALICIOĞLU - BADEMLİK

Beyoğlu ilçesinin Örnektepe mahallesine Örnektepe Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında klima montaj ve sökümü, klima bakımı ve temizliği, arıza tamiri ve onarımı ile klima gazlarının dolumu gibi işlemler bulunur. Özel servisiz ve her marka ve model klimaya hizmet vermekteyiz. Ev, ofis, iş yeri, fabrika atölye, inşaat konteyneri gibi her ortama servis sağlıyoruz. Örnektepe ve çevresinde klima servisi arıyorsanız 0507 489 39 50 no’lu numaradan bize ulaşıp servis randevusu isteyebilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte servis teknisyenlerimiz adresinize gelip gerekli müdahalelerde bulunucaklardır.

Örnektepe Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Örnektepe Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

ÖRNEKTEPE KLİMA SERVİSİ

Örnektepe’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Örnektepe Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

ÖRNEKTEPE KLİMA HİZMETLERİ

SÜTLÜCE - FETİHTEPE - ÇIKSALIN - HALICIOĞLU - BADEMLİK

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.