Sütlüce Klima Servisi

Anasayfa    |    Sütlüce Klima Servisi

SÜTLÜCE KLİMA SERVİSİ

SÜTLÜCE - ÖRNEKTEPE- ÇIKSALIN - HASKÖY - BADEMLİK

Klimaxx Firması olarak Beyoğlu ilçesi ve Sütlüce mahallesi ile beraber Beyoğlu’nun tüm diğer mahallelerine de hizmet vermekteyiz. Biz Sütlüce Klima Servisi adıyla klima cihazlarının tüm arıza, tamir, bakım, montaj ve gaz dolumu gibi servis gereksinimlerini usta eller ile karşılıyoruz. Servis elemanlarımız güler yüzlü, saygılı ve işini iyi yapan teknisyenlerden oluşmaktadır. Bizden alacağınız servis hizmetleri garantilidir ve olası sorun tekrarında yeniden müdahale ve arıza onarımı garanti kapsamındadır ve ücretsiz  gerçekleştirilir. Sütlüce’de klimanız emin ellerde.

Sütlüce Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Sütlüce Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Sütlüce KLİMA SERVİSİ

Sütlüce’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Sütlüce Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın..

Sütlüce KLİMA hizmetleri

SÜTLÜCE - ÖRNEKTEPE- ÇIKSALIN - HASKÖY - BADEMLİK

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.