Hakkımızda

Anasayfa    |    Hakkımızda

Uzmanından hizmet almaya hazır mısınız? Hiç vakit kaybetmeyin, bizi arayın!!

Klimaxx Teknik Servis 2012 yılında Beyoğlu ilçesi Halıcıoğlu semtinde ticari faaliyetine başladı ve daha sonra Eyüpsultan ilçesinde hizmetlerinde devam etmiştir.. Öncesinde büyük markaların teknik servis bölümlerinde çalışmış olan servis teknisyenlerimiz uzun yılların deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. Hizmet bölgemizi genişletme amacı ile aynı zamanda gezici mobil servis olarak İstanbul’un her noktasına hizmet kalitesi ulaştırmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmazdır. Servis hizmetinde kalite, garanti, profesyonellik ve güler yüz farkını bizden hizmet alarak görebilirsiniz.

Klimaxx Logo

Uzun Yılların Profesyonel Tecrübesi

Klimaxx’tan servis hizmeti almak ayrıcalıktır. İstanbul’un neresinde olursanız olun, kaliteli hizmet sizin de hakkınız ve biz bunu size sunmaya kararlıyız.

Firmamız uzun yıllardır Klimaxx ile çalışır. Dağıtım firmamızın tüm klimalarının sorumluğu onlardadır. Her sorunumuzda aksatmadan hemen gelirler.
Orhan Akkaya
Orhan Akkaya
Personel Şefi
İş yerimizin klimaları bu firmaya emanettir. Cihazlarımız sorun çıkardığında bize öncelik tanır ve acil olarak ekip gönderirler, güvenilir arkadaşlar.
Cafer Gümüş
Cafer Gümüş
Feniks Dış Ticaret
Bayrampaşa'da bulunan firmamız yaklaşık 5 yıldır Klimaxx ile çalışmaktadır. Klima sayımız fazla olduğundan sık servis talebimiz olur, memnunuz.
Recep Usta
Recep Usta
Nit Örme Sanayi

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.