Hizmetlerimiz

Anasayfa    |    Hizmetler

Klima Tamir Hizmeti

Klima Tamiri

Klima Arıza Tamir ve Onarımı

Klimanız sorun çıkardığında ona uzman kişiler tarafından müdahale edilmesini istersiniz. Klimaxx Servis klima arızalarının teşhis ve onarımı konusunda uzmandır ve usta teknisyenlere sahiptir. 

Klima Bakımı

Klima Bakım ve Temizlik

Yapılmadığı takdirde zamanla sağlık tehditine ve cihazların sık sık arıza yapmasına sebep olan Klima Bakımını antibakteriyel temizlik ilaçları kullanarak klimanızın hep güvenilir kalmasını sağlıyoruz.

Klima Bakım Hizmeti

Klima Montajı

Klima Montaj ve Kurulum

Klima Montajını sadece duvara tutturmak olarak görmüyoruz. Daha verimli çalışmasını sağlayacak ve görsel estetik açısından hoş görünecek kurallara uygun klima kurulumu yapıyoruz.

Klima Montaj Hizmeti
Klima Söküm Hizmeti

Klima Sökümü

Klima Demontaj - Söküm

Taşınma, tadilat, klima yenileme gibi durumlar için klima demontaj yani söküm hizmeti veriyoruz. Klimanızın gazını topluyoruz ve mümkünse borusunu kurtarıp ileride tekrar montaja hazır teslim ediyoruz.

Klima Yer Değişimi

Klima Sökme, Taşıma ve Montajı

Taşınma veya yer değiştirme gibi durumlarda klimanızın gazını toplayarak bakır borularıyla beraber söküyoruz ve servis aracımız ile yeni adresinize naklini gerçekleştirip burada tekrar kurulumunu yapıyoruz.

Klima Yer Değişim Hizmeti
Klima Gaz Dolum Hizmeti

Klima Gaz DOlumu

R22, R32, R417A, R410A Gaz Dolumu

Kaçak, sızıntı veya sökme takma esnasında meydana gelen gaz eksilmesi gibi durumlarda klimanızın kullandığı gaz türüne göre önce vakum yaparak kaçak testi sonra gaz dolumunu tekrardan yapıyoruz.

Klima Teknisyeni
Klima Ustası

ACİL SERVİS İHTİYACINIZDA HİZMETİNİZDEYİZ!

Bize ulaşın!

Teknisyenlerimiz teknik sorunlara teşhis koyma ve sorunu çözme konusunda deneyimli ve profesyonel servis elemanlarıdır. Hizmet talebiniz halinde gözünüzün arkada kalmayacağına emin olabilirsiniz. 

0551 123 36 00  |   [email protected]

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.