Altınşehir Klima Servisi

Anasayfa    |    Altınşehir Klima Servisi

Altınşehir Klima Servisi

ALTINŞEHİR - ŞAHİNTEPESİ - GÜVERCİNTEPE - KAYABAŞI

Altınşehir Klima Servisi Başakşehir ilçesi ve tüm çevresine hizmet vermektedir. Uzmanlığımız iklimlendirme cihazları olan Split Klimalar, Salon Tipi Klimalar, Tavan Tipi Klimalar, Mobil Klimalar ve VRF VRV sistemlerin kurulumu, bakımı, tamiri gaz dolumu gibi servis hizmetleridir. Başakşehir ve Altınşehir bölgesinde teknik servise ihtiyaç duyan her klima sahibine kaliteli, garantili ve profesyonel anlamda hizmet vermek firma olarak ana hedefimiz. 0507 489 39 50 no’lu telefondan bize ulaşıp sorununuz ile ilgili bilgi verip randevu kaydı açtırabilirsiniz. Teknik ekibimiz sizi en kısa sürede ziyaret edecektir ve gerekli işlemlerde bulunacaktır.

Altınşehir Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Altınşehir Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Altınşehir Klima Servisi

Altınşehir’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Altınşehir Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Altınşehir Klima Hizmetleri

ALTINŞEHİR - ŞAHİNTEPESİ - GÜVERCİNTEPE - KAYABAŞI

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.