Ataköy Klima Servisi

Anasayfa    |    Ataköy Klima Servisi

Ataköy Klima Servisi

ATAKÖY - ZUHURATBABA - YEŞİLKÖY - YEŞİLYURT - FLORYA

Ataköy Klima Servisi Bakırköy ilçesi ve tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Ataköy 1 – 11. kısım arası tüm bölge hizmet bölgemiz kapsamındadır. Özel Klima Servisi olarak tüm markalara hizmet vermekteyiz. Klima montajında klima arıza tamirine, klima temizlik ve bakımından klima gazı dolumuna kadar aklınıza gelebilecek her klima servis hizmetini veriyoruz. Uzun yılların deneyimi ve tecrübesine bağlı servis teknisyenlerimiz son derece saygılı, diyaloğa önem veren ve işini iyi yapan ekiplerden oluşmaktadır. Servis hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Bizden hizmet aldığınız takdirde kalite farkını göreceksiniz ve aldığınız hizmetten memnuniyet duyacaksınız. Servis ihtiyacınızda bizi 0507 489 39 50’den arayın.

Ataköy Klima Servisi

KLİMA SERVİS hizmetlerimiz

Neredeyse tüm klima servisleri aşağı yukarı aynı hizmetleri verir, burada dikkat edilmesi gereken şey şudur; onarım sadece onarım değildir, montaj sadece montaj değildir, aldığınız hizmetin kalitesi önemli. Özensiz yapılan montaj klimanızın gürültülü çalışması, su damlatması, verimsiz çalışması gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir veya ücretini ödediğiniz arızanın tam olarak giderilmemiş olması ve arızanın devam etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Biz Klimaxx Ataköy Klima Servisi olarak müşteri dostu bir firma olduğumuzun farkındayız ve size kalite, servis garantisi ve memnuniyet vaadinde bulunuyoruz.
Klima Tamir Bakım Montaj Hizmetleri

Ataköy Klima Servisi

Ataköy’de Kaliteli ve garantili servis hizmeti almak hiç zor değil, Ataköy Klima Servisi yani Klimaxx Teknik Servis ustaları ve servis çalışanları ile klimanızın özel ilgi görmesi ve her zaman aktif olarak görevini yerine getirmesi için size hep bir telefon çağrısı uzaklığındadırlar. Bizi arayın ve almak istediğiniz servis hizmeti için randevu talep edin. Sorununuza ortak olup onu ortadan kaldırmayı teknisyenlerimize bırakın.

Ataköy Klima Hizmetleri

ATAKÖY - ZUHURATBABA - YEŞİLKÖY - YEŞİLYURT - FLORYA

Klimaxx

Teknik Servis olarak firmamız 2012 yılında Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet bölgemizi genişleterek gezici servis araçlarımız ile tüm İstanbul’a kaliteli hizmet ulaştırmaktayız.

Klimaxx Servis

Hakkımızda
Servis Bölgemiz
Servis Fiyatlarımız
İletişim

Hizmetlerimiz

Klima Tamiri
Klima Bakımı
Klima Montajı
Gaz Dolumu

Sosyal Takip

Bizi Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz aşağıda sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.